Murat Süğlün: Galip gelmemiz lazım

Murat Süğlün: Galip gelmemiz lazım

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün, Alanyaspor ile karşılaşacakları Antalya derbisi öncesi açıklamalarda bulundu.

İki kardeş takımın maçı olacağına dikkat çeken Süğlün, “Alanyaspor çok iyi bir ekip. Biz de şanssız sonuçlar alan bir takımız. Galatasaray maçı bunu gösterdi. 5-0 olacak bir maç değildi. Muslera sayesinde değişik bir skor ortaya çıktı. Ligdeki pozisyonumuzu rahatlatmak için bu maçtan galip gelmemiz lazım. Kendi sahamızda, taraftarımız önünde oynayacağız. Tek amacımız var o da üç puan. Çok zevkli, güzel, üç puanın da bizim olduğu bir maç diliyorum. Kardeş kulübümüz Aytemiz Alanyaspor ile aramızda problem olamaz” dedi.
Süğlün, Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasında alınacak üç puanın kendilerini ligde oldukça rahatlatacak bir konuma getireceğini vurguladı.
Alanyaspor maçıyla yeniden çıkışa geçmek istediklerini aktaran Süğlün, “Ligde kalan haftalarda kendi evimizde bize yakın rakiplerimizle oynayacağımız maçlarımız var. Bu haftadan itibaren Antalyaspor çıkışa geçecektir diye düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. (Manşet Alanya)