Mustafa Yılmaz’ın ilk yayın tercihi tepki çekti!

Mustafa Yılmaz’ın ilk yayın tercihi tepki çekti!

Antalyaspor’da Dernek ve Vakıf’ın ardından A.Ş’nin de başkanlığına gelen Mustafa Yılmaz’ın ilk ve özel yayın tercihi tepki çekti. Yılmaz’ın, Ali Şafak Öztürk’ü sürekli eleştirmesiyle öne çıkan televizyon kanalını tercih etmesi göze çarptı. Öte yandan Mustafa Yılmaz’ın konuk olduğu Ali Buldu ise daha iki hafta önce yaptığı Galatasaray paylaşımıyla Antalyaspor taraftarının büyük tepkisini alarak, tartışmaya varan yazışmalar yapmasıyla gündeme gelmişti. Antalyaspor Kulübü Derneği Üyelerine ve sosyal medyadan duyrulan program için bazı taraftarın da tepki verdiği göze çarptı.

Bazı Kırmızı-Beyazlı taraftar, Antalyaspor’un duyurusunun altına, “Bizlere ve kadın taraftara hakarette bulunanın programına katılmak üzücü boşa miydi o kadar tepki?”, “Antalyaspor taraftarına hakaret eden şahsın programı yerine Antalyaspor YouTube kanalından canlı yayına çık başkanım, emin ol daha çok izlenirsin”, “Antalyasporlulara sarhoşlar diyen ve kadın taraftarımıza saygısızca ifadelerde bulunan şahısın programına çıkarak çok kötü bir başlangıç yapıyor taze Başkan”, “Antalyaspor taraftarlarına hakarete varan sözler söylemiş , İstanbul takımı desteklemekle itham etmiş birinin programına katılmak ne kadar doğru? O programcı şahıs Antalyasporlular için yok hükmündedir”, “Bir bayanla bile tartışmayı bilmeyen kişiyi kâle alıp dinlemem bile. Önce özür dilesin” gibi paylaşımlar yapıldı.

Öte yandan bugüne kadar ilk kez kulüp başkanının bir programa katılacak olmasının, Antalyaspor Kulübü Derneği Üyelerine SMS ile bildirilmesi de dikkat çekti.