Naldo: Beşiktaş beni çok istedi

Naldo: Beşiktaş beni çok istedi

Antalyaspor’un yeni transferi Naldo, Radyospor’a dikkat çekecek açıklamalar yaptı.

Kırmızı-Beyazlılar, transfer sezonunda Gökdeniz Bayrakdar, Nuri Şahin ve Mert Yılmaz’ı Beşiktaş’ın elinden alırken, deneyimli Brezilyalı futbolcu, Siyah-Beyazlıların kendisini de istediğini açıkladı.

Antalyaspor’a transfer öyküsünü anlatan tecrübeli oyuncu, “Espanyol’la sözleşmem bitmişti. Ailemle nerede olmak istediğimiz ve kariyer planlamamla ilgili bir değerlendirme yaptık. Pek çok teklif vardı. Ama Antalyaspor’un teklifi bizi etkiledi. Başkan ile konuştuk. Bize bir proje sundular. Son derece mantıklı ve doğru içeriğe sahip bir proje… Bu projenin içerisinde yer almaya karar verdim. Doğru işlerin yapılacağına inandım ve anlaştık. İlk geldiğim günden itibaren hiç yabancılık hissetmedim. Antalyaspor büyük bir aile gibi ve ben de kendimi burada, tama olarak, evimde hissediyorum” dedi.  

Beşiktaş ve Başakşehir’in de kendisiyle ilgilendiğini belirten Naldo, “Doğru her iki kulüple de görüşmeler oldu. Beşiktaş temsilcim ile görüştü. Ama inanın neden anlaşma sağlanamadığını, tam olarak ne yaşandığını bilmiyorum. Daha önce söylediğim gibi Antalyaspor’da başkan bana çok önemli bir proje sundu. Ben de kulübün projesi içinde yer almak istedim. Antalyaspor’da olduğum için çok mutluyum” diye konuştu.