Onur Tekin iddiası

Onur Tekin iddiası

Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, takımın genç ve başarılı kalecisi Onur Tekin’i Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un izlediğini açıkladı.

Dün Başkent Akademi ile oynanan maçın ardından sorularımızı yanıtlayan Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, Onur Tekin’in İstiklal Marşı’nı söylediği anları değerlendirdi. Özcan, “Her Türk gibi ben de çok mutlu oldum. Onur Tekin öyle motive oluyor. Hoşumuza gidiyor” diye konuştu.

3-4 MAÇTIR ANTALYASPOR İZLİYOR

3-4 maçtır Onur Tekin’i Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un izlediğini, dünkü maçta da Antalyaspor’dan bir ekibin başarılı kaleciyi incelediğini dile getiren Başkan Özcan, “Bugün de Antalyaspor Onur Tekin’i izliyor. 3-4 maçtır izlediklerini söylediler. Bugün de Onur Tekin’i izlemek için geldiler. İnşallah Yeni Çorumspor kendisi birinci lige çıkar. Hedefimiz bu ama böyle genç kardeşlerimizi Süper Lig’den izlemeye geldiklerinde de çok mutlu oluyoruz. Bugün sahada 4-5 tane Çorumlu vardı. Bu beni son derece mutlu ediyor. Onur Tekin’e de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.