Sakıb Aytaç transferinde menajer vurgunu !!!

Sakıb Aytaç transferinde menajer vurgunu !!!

Antlalyyaspor A.Ş’de Ali Şafak Öztürk’ün ayrılmasını fırsat bilen menajerler ve kulüp çalışanları Sakıb Aytaç transferinde mide bulandırıcı hamleler yapmaya başladılar. Öztürk döneminde kulüpten içeri giremeyen menajerler adeta saldırıya geçti.

Antalyaspor A.Ş İdari Menajeri Cem Deda‘nın görev aldığı Nafız Tanır – Gültekin Gencer döneminin sonunda, kongreden kısa bir süre önce Sakıb Aytaç’ın satışı için menajer Metin Korkmaz’ın şirketi özel danışmanlık sözleşmesi yapılmıştı. Yapılan sözleşmeye göre futbolcunun satışından Metin Korkmaz’ın menajerlik şirketi MEC Menajerlik %20 bonservis komisyonu alacak.

Yapılan özel sözleşemeler arasında Eto’o ve Danilo için%50 bonservis komisyonu, Makoun için %40 bonservis komisyonu yer alıyordu.

Futbolcular için yapılan bu sözleşmeler 2018 Mart ayında sona erecek.

Sakıb Aytaç transferinde ise aracı olan ve futbolcuyu çeşitli kulüplere pazarlamak isteyen menajerin adı Hakan Şirin olduğu öğrenildi. Hakan Şirin, Metin Korkmaz ile ortak iş yapan menajer olarak bilinirken aynı zamanda Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafız Tanır’ın da yakın dostu olduğu biliniyor. Karşıyaka amigoluğundan gelen Şirin ile Tanır’ın İzmir’de üniversite yıllarından tanıştığı öne sürülüyor.

Söz konusu Sakıb Aytaç transferi bonservis bedelli olarak satışı gerçekleşirse Metin Korkmaz %20 komisyon alacak veya Antalyaspor en az 100 bin euro ceza ödeyecek.

NOT:  Bu ve benzeri haberlerin ulaşılmasını engellemek isteyen Nafız Tanır, Antalyaspor Kulübü Derneği yetkisi ile Antalyasporum.com kapattırma hamlesi yapmıştı. Ancak görüldüğü üzere Antalyaspor’a zarar veren kurum ve kişiler unutulmamakta ve hiç kimsenin ulaşamadığı arşivimizden bilgiler, belgeler alıntılanarak yeniden paylaşılmaktadır.