Samuel Inkoom ile ilgili olarak flaş açıklama!

Samuel Inkoom ile ilgili olarak flaş açıklama!

Transfer sezonunda adı Antalyaspor ile anılan Samuel Inkoom ile ilgili olarak Menajeri Fahrettin Ekici’nin sosyal medyadan yaptığı açıklamalar dikkat çekiyor.

Samuel Inkoom transferinin gündeme geldiği dönemde sosyal medya hesabından dönemin Başkanı Cihan Bulut, “Samuel Inkoom transfer gündemimizde bile yoktur. Transferi ile ilgili çıkan haberler asılsızdır.” ifadeleriyle transfer haberlerini yalanlamıştı.

Samuel Inkoom’un gündemde olmadığı açıklandığı dönemde, “Sayın değerli Başkanım Cihan Bulut tarafından ağırlandık ve Samuel Inkoom’un düşünülmediği tarafımıza söylendi, teşekkür ettik ve güze Antalya şehrinden ayrıldık” ifadelerini kullanan Ekici, dün yine sosyal medya hesabından dikkat çekecek sözler kullandı.

Cihan Bulut’u eleştiren Ekici, “Başkan, sen tweet falan atma, sen yoğurt yap, ayran yap. Ne oldu benim manda yoğurdum? Hak etmiyorsun. Bizi salak gibi ağırladın, salak muamelesi yaptın, ertesi gün tweet attın. Yazık sana yazık” ifadelerine yer verdi.

Fahrettin Ekici, bu ifadeleriyle birlikte Eski Başkan Cihan Bulut’un yalanlamasına rağmen Samuel Inkoom hakkında çıkan transfer haberlerinin doğruluğunu ise bir anlamda itiraf etmiş oldu.