Sedat Peker: Ali Şafak Öztürk’e rakip çıkmamalı!

Sedat Peker: Ali Şafak Öztürk’e rakip çıkmamalı!

Antalyaspor’da Cumartesi günü yapılacak Kulüp Derneği Olağanüstü Genel Kurulu öncesi nefesler tutuldu.

Şimdiye kadar adaylığını resmen duyuran Ali Şafak Öztürk’e karşı aday çıkarmak için bir uğraş olduğu ifade edilirken, eski başkanlardan Sedat Peker kritik seçim öncesi görüşlerini paylaştı.

Koza TV’de ekranlara gelen Kale Çizgisi programında Koray Geçgel’e seçim ile ilgili düşüncelerini paylaşan Sedat Peker, Dernek ve A.Ş. Başkanlığı’nın tek isim altına toplanması gerektiğine vurgu yaparken, en doğru ismin de Ali Şafak Öztürk olduğnu söyledi.

Menderes Türel, Hasan Subaşı, Hasan Akıncıoğlu ve kendisinin her iki başkanlığı da üstlendiklerini hatırlatan Peker, “Ali Şafak Öztürk’ün Dernek Başkanı olması gerektiğini düşünüyorum. Dernek Başkanlığı’nı desteklerken de yönetimin şehrin dinamiklerinden oluşması gerektiğini düşünüyorum. Rakip aday çıkacağını düşünmüyorum. Zaten çıkmamalı… Bir aday çıkacak olsa duyardık.

Benim gibi düşünen birçok kişi var. Antalya’nın bazı dinamikleri var. Antalyaspor’un geleceğiyle ilgili bir endişe olabilir ancak Ali Şafak Başkan’ın iyi bir liste yaparak bu endişeleri yok edeceğini düşünüyorum.

Tekrar söylüyorum; Antalyaspor Kulübü Derneği ve A.Ş. başkanının tek kişi olması gerektiğini düşünüyorum. İnşallah bundan sonra Antalyaspor’umuz daha rahat olur” ifadelerine yer verdi.