Tamer Tuna: Oyunumuz bize kazanabileceğimizi gösterdi

Tamer Tuna: Oyunumuz bize kazanabileceğimizi gösterdi

Antalyaspor’un teknik direktörü Tamer Tuna, 1-1 berabere kaldıkları Beşiktaş maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Koronavirüse yakalanan Sergen Yalçın’ın bir an önce iyileşmesini umduğunu ifade eden Tamer Tuna, “Sergen Hoca’nın burada olmasını çok isterdim. Umarım bir an önce geri döner. Uzun yıllar Beşiktaş’ın başında kalacaktır”

“Takımdan memnunum”

Takımının golünü atan Gökdeniz’i tebrik eden deneyimli teknik adam, “İlk yarı istediğimiz şeyi yaparak devam ettik. Topu Beşiktaş’a bırakmak istedik ama çok izin verdik gibi oldu. Kontrolü iyi yapabiliyoruz. Topa sahip olduğumuzda o kadar yararlanabileceğimiz zaaflar vardı ki, onları değerlendiremedik. Gökdeniz’i ayrıca tebrik ederim. Ben de kenar mahallelerden geldim. Oyun özelliği ve gol atmış olması beni memnun etti. Büyük potansiyeli var. Ancak erken konuşmamak lazım. Podolski’nin Nuri ile iletişimi, onun dışında top tekniği yüksek oyuncuların yaptığı güzeldi. İkinci golü yemediğimizde kazanabileceğimizi oyun bize gösterdi. Bugün buradan 1 puan kazandık. Göreve başladıktan sonra hiç deplasmanda yenilmemiştik. Bugün bu alışkanlığın da enerjisi vardı. Takımdan memnunum” dedi.