Tolga Cömertoğlu’ndan Nafız Tanır’a eleştiri

Tolga Cömertoğlu’ndan Nafız Tanır’a eleştiri

Koza TV’de ekranlara gelen Kale Çizgisi programında Koray Geçgel’in konuğu olan Turizmci Tolga Cömertoğlu, Antalyaspor ile ilgili olarak dikkat çekecek ifadeler kullandı.

Nafız Tanır’a eleştiri

Gültekin Gencer döneminden kaynaklanan biten davalar haricinde 71 davanın bulunmasını eleştiren Tolga Cömertoğlu, Nafız Tanır’ın başkanlığını yaptığı Antalyaspor Kulübü Derneği’ni eleştirdi ve “Gültekin Gencer’i niye ibra ettiler sürekli” dedi.

Cihan Bulut’un suçu değil

Geçtiğimiz hafta Antalyaspor Kulübü Başkanı Cihan Bulut’un, Gültekin Gencer döneminden 71 davalık dosyanın bulunduğunu açıklamasının ardından görüşlerini paylaşan Cömertoğlu, “Cihan abi, 71 dosyadan bahsetti. Dernek ve Vakıf ibra etmeyecekti o zaman. Bir önceki yönetimin hataları, sonraki yönetimin kucağına bırakılmamalı. İbraları kabul etmeyin. Ali Şafak Öztürk, düzgün bir başkanmış, öyle duydum. Ancak çok öncesinden olan 71 dava konuşuluyor, eğer böyleyse keşke ibralar kabul edilmeseydi. Bunlar Cihan abinin suçu değil. Bir şekilde ibra da edilmiş, hukuki olarak o yönetimin üzerine artık gidemiyorsunuz, şu anki yönetimin uğraşması gereken 71 dava var” dedi.

Sakatlığı sebebiyle sezonu kapatan Zeki Yıldırım ile ilgili de bir konuşmasını paylaşan Tolga Cömertoğlu, “Zeki’nin 1.5 yaşında evladı var. Bu hafta içerisinde özel bir görüşme yaptık. ‘Sen sakatsın da ben çok üzülüyorum, alacakların için yönetime de baskı yapalım’ dedim. ‘Ağabey, şu kritik dönemde, takım düzlüğe çıkmadan para demek doğru olmaz’ dedi. Bu programa denk geldi, açıklamak istedim. Gönlüyle oynayan arkadaşlar bize maç kazandırıyor.

Samuel Eto’o transfer etik değil

Devre arasında Konyaspor’a transfer olan Samuel Eto’o’yu da eleştiren Tolga Cömertoğlu, “Çok güzel rol yapan bir arkadaş. Takım için de güzel şeyler yaptı ama bunun karşısında parasını da aldı. Bu şehir O’nu o kadar sevdi ki; eşek olsan bu şehir için sırtında bedava yük taşırsın. İşte bir yerde Zeki Yıldırım, diğer yerde Eto’o… Ben gidişini etik bulmuyorum. Götürenleri de etik bulmuyorum. Sezon sonu gitmek hakkıdır. Ancak sezon ortasında hem de takımın sana ihtiyacı varken, bu etik bir hareket olmamış” dedi.