Ve Antalyaspor

Ligin ilk maçı Osmanlıspor ile ilgili maç izlenimi dile getirmiştim. Ciddiyetsizlik, sorumsuzluk, güç ve performans düşüklüğünden söz etmiştim.

Bunun için de Kulüp Başkanı sayın Şafak Öztürk’ün bir an önce bu gidişin önüne geçmesi için dizginleri eline alması gerektiğini söylemiştim. Hatta ilk maçta sakatlığını öne sürerek oynamayan Eto’o nun kafasının karışık olduğunu belirtmiştim.

Bir spor adamı olarak ve yıllarca maç takip etmiş ve yıllarca profesyonel futbol oynamış biri olarak yaptığım değerlendirmelere kimi taraftar ve maç izleyen çok değerli arkadaşlarımız benim başka bir maç seyrettiğimi, takımın Osmanlıspor maçında çok iyi oynamadığını belirtmiştim.

Keşke tespitlerim de yanılmış olsaydım, keşke taraftarımızın baktığı pencereden bende yanılgılar içerisinde olsaydım.

Ancak Osmanlıspor maçında izlediğim Antalyaspor ilk maçta belirttiğim unsurlar nedeniyle kardeş Alanyaspor karşısında yenilgi kaçınılmaz olmuştur.

Söylediğim ve belirttiğim gibi Dairenin içindekiler etrafında olup bitenleri göremez ve pek de önemsemez. Ancak dairenin dışında bulunanların tespitleri hiç de yabana atılmamalı. Aksi takdirde her geçen gün daha beter ve berbat haftalara doğru gidilir ki bu sefer daire maire kalmaz her şey başımıza yıkılır kalır.


Okan Dilek / İleri