Akrep suskun kaldı

Akrep suskun kaldı

Son 2 haftada kaybettiği 5 puanla Avrupa kupalarına katılma yolunda büyük yara alan Antalyaspor, gol yollarında yaşadığı sorunlarla dikkat çekiyor. 24 haftası geride kalan sezonun ilk 17 haftasını Nuri Şahin ile son 7 haftayı da Sergen Yalçın ile geçiren Kırmızı-Beyazlılar, toplamda 29 gole imza koydu. Nuri Şahin döneminde 23 gol ile 1.3 ortalama yakalayan Akrep, Sergen Yalçın ile büyük bir düşüş yaşadı. Yalçın yönetiminde çıktığı 2’sinde gol atma başarısı gösteremeyen Kırmızı-Beyazlılar, son 7 haftada sadece 6 kez rakip ağları sallayabildi. Sergen Yalçın yönetiminde 6 kez gol sevinci yaşayan Kırmızı-Beyazlılar, 0.8 ortalama yakalayabildi.

PUANDA DEĞİŞİM YOK

Nuri Şahin ile Sergen Yalçın dönemleri kıyaslandığında puan ortalamasında ise fazla bir değişim bulunmuyor. Nuri Şahin döneminde 1.41’lik puan ortalaması yakalayan Akrep, Sergen Yalçın ile de 1.42’lik bir ortalama elde etti. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.