Alex de Souza imzayı attı

Alex de Souza imzayı attı

Sezon sonunda Sergen Yalçın ile yollarını ayıracak Antalyaspor’da Alex de Souza için geri sayım başladı. Volkan Demirel ve Kenan Koçak gibi isimlerle de temas kuran Kırmızı-Beyazlılar, Brezilyalı teknik adamla her konuda anlaşmaya varırken, resmi imza da atıldı.

Brezilya’da imzaladı

Antalyaspor, hazırlanan sözleşmeyi hafta başında Brezilya’ya gönderirken, 46 yaşındaki futbol adamı anlaşmayı resmen imzaladı. Brezilyalı’nın imzaladığı 1+1 yıllık sözleşme, Kırmızı-Beyazlı yetkililerin eline ulaşırken, Sergen Yalçın ile yolların resmi olarak ayrılmasının ardından anlaşmanın Türkiye Futbol Federasyonu’na bildirilmesi bekleniyor. Alex de Souza’nın önümüzdeki hafta da Türkiye’ye geleceği ifade edildi.

Coritiba’yı reddeti

Antalyaspor ile sözleşme imzalayan Alex de Souza, hafta sonunda eski takımı Coritiba’dan gelen teklifi ise reddetti. Antalyaspor ile anlaşma sağladığını belirten Brezilyalı, Coritiba’ya teşekkür ederek Türkiye’de çalışacağını bildirdi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.