Ali Jasim için Beşiktaş iddiası

Ali Jasim için Beşiktaş iddiası

Irak basınından IRAQFPG’de yer alan haberde Beşiktaş’ın bonservisi Irak ekibi Al-Kahrbaa Club’de bulunan, şu anda Al-Quwa Al-Jawiya’da kiralık oynayan 20 yaşındaki sol kanat oyuncusu Ali Jasim’le ilgilendiğini öne sürdü.

Siyah-Beyazlılar’ın bir dönem Antalyaspor forması da giyen Jasim ile ilgili sezon sonunda bir hamle yapabileceği de haberin detaylarında yer aldı.

Güncel verilere göre 300 bin euro değer biçilen oyuncunun yeniden Avrupa’da forma giymeye sıcak baktığı da gelen haberler arasında.

Bu sezon Irak ekibiyle 5 maça çıkan genç hücum oyuncusu, söz konusu karşılaşmalarda 4 gol kaydederek dikkatleri çekmeyi başardı.

2023 yılının yaz transfer döneminde 3 yıllık sözleşmeye imzasını atan Ali Jasim ile Antalyaspor’un yolları 2 gün sonra ayrılmıştı. Tarafların karşılıklı anlaşarak sözleşmeyi feshettiği öğrenilirken, herhangi bir mali kaybın yaşanmadığı da gelen haberler arasında yer almıştı.

O dönem Ali Jasim’in ayrılığının temel sebebinin, ilk kez Irak dışına çıkmış olmasına bağlanmıştı. Bugüne kadar Irak dışında futbol oynamayan Jasim’in, ülkesine geri dönmek istediği öğrenilmişti. Yaşanan sorunlar sebebiyle Kırmızı-Beyazlı yönetimin de zorluk yaşatmadığı belirtildi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.