Ali Jasim’e izin yok

Ali Jasim’e izin yok

Antalyaspor’un geçen sezon transfer ettiği, ancak yaşadığı psikolojik sorunlar yaşadığı için sözleşmesi fesih edilen Ali Jasim, yeni kulübünde de sorun yaşıyor.

Nuri Şahin’in ısrarla transferini istediği, ancak sonrasında sorunları sebebiyle Irak ekiplerinden Al Kahraba’ya transfer olan Ali Jasim, İtalya’ya transfer olmak istediğini ancak kulübünün izin vermediğini açıkladı.
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ali Jasim, “Serie Ada aktif olan bir İtalyan ekibinden (Como) teklif aldım ve onlara katılmak istiyorum ve futbolun efsaneleri tarafından yönetiliyorlar.
AI Kahraba, resmi olmasına rağmen İtalyan kulübüyle işbirliği yapmayı reddediyor. Bir İspanyol kulübünden teklif geldiğini iddia ediyorlar ancak bölgedeki takımlara daha fazla para verilmesini engellemek umuduyla bunu bana ve menajerime açıklamayı reddediyorlar (
Suudi ve Katar), ancak hayalim Avrupa’da oynamak.
İtalyan kulübüne katılmak ve İtalyan kulübünün olimpiyatlarda oynama isteğimi kabul etmesi nedeniyle tüm dikkatimi Paris Olimpiyatları’na vermek istiyorum” sözlerini kullandı.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.