Alkan Evren transfer için tarih verdi

Alkan Evren transfer için tarih verdi

Transfer engeli devam eden Antalyaspor’da Basın Sözcüsü Alkan Evren, çalışmalarla ilgili bilgi verdi. TRT Antalya Radyosu’na transfer çalışmalarıyla ilgili olarak da bilgi veren Evren, engelin kaldırılması için 20 Temmuz’da başlayacak Erzurum kampını işaret etti. Yoğun bir dönemden geçtiklerini söyleyen Evren, “Transfer engeli var ama teker teker imzaları atmaya devam edeceğiz. 10’a yakın futbolcu aramızdan ayrıldı ama Buksa, Helton ve Saric dışında sürekli oynayan oyunculardan giden yok. Biz bu sene daha güçlü bir kadro oluşturacağız. Erzurum kampına birçok transferimizi dahil edeceğiz. Transferde acele etmemeliyiz. Taraftarımız sabırlı olsun. İnşallah çok iyi transferlerle Antalyaspor’u çok iyi noktalara getireceğiz” sözlerine yer verdi.

2.5 MİLYON EURO DÜŞÜK BULUNDU

Antalyaspor’da Jakub Kaluzinski için gelecek transfer teklifleri beklenirken, Kırmızı-Beyazlıların Basın Sözcüsü Alkan Evren, Polonyalı futbolcu için beklentilerini açıkladı. Başarılı futbolcu için geçen sezon da tekliflerin geldiğini söyleyen Evren, bonservis bedeli olarak 2.5 milyon Euro’dan daha yüksek bir bedel istediklerini açıkladı.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.