Ankara’da gece yarısı gizli buluşma !

Ankara’da gece yarısı gizli buluşma !

Antalyaspor’da 10 Ocak’ta yapılacak kongre öncesinde belirsizlik sürerken, bu durumdan faydalanmak isteyen Rıza Çalımbay kırmızı-beyazlı takımın oyuncularına göz dikti.

Kırmızı-beyazlı takımın Kayserispor ile oynadığı hazırlık maçında forma giymeyen Sakıb Aytaç’ın, transfer görüşmesi  için Ankara’ya gittiği ortaya çıktı.

Ajansspor.com’da yer alan haber şöyle;

Trabzonspor’a yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre; Rıza Çalımbay, A. Konyaspor – Trabzonspor kupa maçı sonrasında Ankara’da özel transfer görüşmesi gerçekleştirdi.

Rıza Çalımbay’ın, menajer aracılığı ile Antalyaspor’dan eski öğrencisi Sakıb Aytaç ile Ankara’da bir otelde transfer görüşmesi gerçekleştirdiği iddia edildi.

Çalımbay’ın Sakıb’a resmi teklif yaptığı ve şartlar konusunda fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi.

Öte yandan; Antalyaspor’da forma giyen eski öğrencileri Maicon ve Vanquier için de istekli olan tecrübeli çalıştırıcı, bu oyuncuların transfer edilmesi için Trabzonspor yönetimine rapor verdiği öne sürüldü.

 

Sakıb’ın piyasa değeri:
Sol bek ve stoper mevkilerinde görev alan 26 yaşındaki futbolcunun Transfermark verilerine göre şu anki ücreti 1.25 milyon Euro’dur.

Vainqueur’ün piyasa değeri:
Şu anda Antalyaspor formasını terleten orta saha oyuncusunun transfermark verilerine göre değeri 4 milyon Euro. Vainqueur bu sezon Kırmızı Beyazlı takımda 9 maçta görev aldı.

Maicon’un piyasa değeri:
Macion bu sezon Antalyaspor’da 19 maçta görev alırken 4 gol, 1 asist kaydetti. Maicon’un transfermark verilerine göre değeri 2.7 milyon Euro.