Antalyaspor Adam Buksa için indirim istiyor

Antalyaspor Adam Buksa için indirim istiyor

Antalyaspor, yaz transfer döneminde Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lens’in formasını giyen Adam Buksa’yı kiralık olarak kadrosuna katmıştı. Geride kalan süreçte yıldız golcü, sergilediği performans ile önemli izler bıraktı. Kırmızı-beyazlılar, Adam Buksa’nın bonservisini almak için girişimlerini sürdürüyor.

İndirim isteniyor

Akdeniz ekibi deneyimli santrforun bonservisini alabilmek için şimdiden harekete geçti. Sözleşmeye göre Buksa’nın mevcut satın alma opsiyonu 4.5 milyon Euro… Fakat Kırmızı-Beyazlılar, bu ücreti ödemeye sıcak bakmıyor. Yani Lens’in satın alma opsiyonu konusunda Antalya’ya kolaylık sağlaması isteniyor. Taraflar arasında görüşmeler devam ediyor. Transfer dönemi başlamadan Buksa konusunun çözüme kavuşması planlanıyor.

14 gole katkı koydu

27 yaşındaki forvet, 24 lig maçında 12 kez rakip fileleri havalandırırken, 2 de gol pası verdi. Polonyalı futbolcu, takımını sırtlayan isimlerden biri oldu. (Akşam)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.