Fatih Işık : “Bu yolun sonu Avrupa ve biz Antalyasporuz.”

Fatih Işık : “Bu yolun sonu Avrupa ve biz Antalyasporuz.”Ankara MYK takımını evinde konuk edip 31-25 mağlup etmeyi başaran CIP Travel Antalyaspor, Avrupa hedefine bir adım daha yaklaştı. Parkenin Akrepleri’nin baş antrenörü Fatih Işık MYK maçını ve kalan son 3 haftayı değerlendirdi.

Ankara MYK takımına karşı sergiledikleri oyunun ilk yarısını kast ederek kırmızı-beyazlı ekip için zorlayıcı başladığına değinen Işık : “İlk yarıda istediğimiz oyunu sergileyemedik. Bunun nedeni ise 1 ay boyunca maç yapmamış olmamız. 3 haftalık milli maç arası ve ardından haftayı BAY geçmemiz, bizi maç temposundan uzaklaştırdı. Bunun da ilk yarıda bizi ciddi anlamda etkilediğini düşünüyorum. Ancak özellikle ikinci yarıda daha derli toplu oynayıp, savunmadaki agresifliğimizi artırarak bulmuş olduğumuz hızlı hücum ve net pozisyonları gole çevirince karşılaşmadan 31-25 galip ayrıldık. Öncelikle oyuncularımı göstermiş oldukları mücadeleden dolayı kutluyor, galibiyeti taraftarlarımıza armağan ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ligin bitimine son 3 hafta kaldığına parmak basan Fatih Işık : “Sırasıyla Karşıyaka Belediyesi ile deplasmanda, Adıyaman Belediyesi ile evimizde ve son hafta Nilüfer Belediyesi ile Bursa’da oynayacağız. Bu 3 maçı da kazanmamız halinde ligi ikinci bitirme şansımız matematiksel olarak çok yüksek. Bu maçlardan 2’sini kazanmamız halinde ise rakiplerimizin alacağı sonuçlara göre; ilk 3’te bitirme şansımız var. En kötü 4’üncü olarak tamamlıyoruz. Çok ciddi bir fikstür avantajımız var. Bu yolun sonu Avrupa ve biz Antalyasporuz.” dedi ve “Herkesi bizi izlemeye davet ediyorum.” diye ekleyerek kırmızı-beyazlı taraftara destek çağrısında bulundu.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.