Antalyaspor Hentbol Takımı Öğrencilerle Buluştu

Antalyaspor Hentbol Takımı Öğrencilerle Buluştu

Antalyaspor Hentbol Takımı Öğrencilerle Buluştu

Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde Avrupa hedefine ulaşmak için mücadelesini sürdüren Antalyaspor Hentbol Takımı ; Antalya’nın köklü liselerinden biri olan Karatay Anadolu Lisesi’nin öğrencileriyle buluştu.

Başantrenör Fatih Işık, Antrenör Mustafa Babacan ve A Takım oyuncuları Dalibor Sukic, Victor Gigov, Emre Tosun ve Savaş Beyhan okulun girişinde Antalyasporlu gençler tarafından meşaleler ve tezahüratlar eşliğinde karşılandı.


Söyleşinin yapılacağı salona kadar marşlar ve meşalelerle eşlik edilen takım; öğrencilere başarılarının sırrını anlattı.  Kırmızı-Beyazlılar söyleşinin ardından okul yönetimine günün anlamına ithafen tüm sporcuların imzalamış olduğu formayı armağan ettiler.

12 Mayıs Pazar Günü Saat 15:00’te  Süleyman Evcilmen Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak olan Adıyaman Belediyespor karşılaşmasına tüm öğrencileri davet etmeyi ihmal etmeyen Antalyaspor, öğrencilerle toplu fotoğraf çekilmesinin ardından okuldan ayrıldı.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.