Antalyaspor Jehezkel’i bitirdi

Antalyaspor Jehezkel’i bitirdi

Transfer sezonunun son saatlerine kadar yoğun mesai harcayan Antalyaspor, Ramzi Safouri’nin ardından bir İsrailli’yi daha renklerine katmak için uğraş veriyor. Ajansspor’un sabah saatlerinde özel haber olarak duyurduğu Sagiv Jehezkel transferi için Antalyaspor prensip anlaşmasına vardı.

Fikir değiştirdiler

28 yaşındaki futbolcu transfere en başından bu yana sıcak bakarken, kulübü Hapoel Beer Sheva, uzun süre bonservis konusunda ikna olmadı. Transfer sezonunun son saatlerine kadar süren pazarlıkların ardından taraflar el sıkışırken, Antalyaspor işlemleri tamamlayarak transferi resmiyete kavuşturmak için uğraş veriyor.

İsrail federasyonu kapalı

Futbolcunun transferinin resmiyet kazanmasının önündeki en büyük engel ise İsrail’de resmi tatil günleri… Cuma ve cumartesi günleri tatil olan İsrail’de transfer işlemlerinin tamamlanabilmesi için uluslararası görüşmeler devam ediyor. 00.00’a kadar işlemlerin tamamlanabilmesi halinde İsrailli futbolcu, Antalyaspor formasını sırtına geçirecek.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.