Antalyaspor Mendez’den vazgeçti

Antalyaspor Mendez’den vazgeçti

Sezon başında Polonya’nın Lechia Gdansk takımından 300 bin Euro yetiştirme bedeli karşılığında transfer ettiği Jakub Kaluzinski’nin Sivasspor maçında sakatlanmasının ardından alternatif transfer için düğmeye basan Antalyaspor’da çalışmalar sona erdi. 6 aya kadar sahalardan uzak kalması beklenen, ancak geçirdiği operasyonun ardından durumu iyiye giden Polonyalı futbolcunun son durumunu değerlendiren Antalyaspor, alternatif transfer yapmaktan vazgeçti.

MENDEZ İLE ANLAŞILMIŞTI

Kaluzinski’nin uzun süre sahalardan uzak kalma olasılığına karşı transfer listesinde yer alan isimlere bir kez daha yönelen Kırmızı-Beyazlılar, Sao Paulo forması giyen ve takımından ayrılmak isteyen Jhegson Méndez ile her konuda anlaşmaya vardı. Kulübüyle de el sıkışan Akrep, Kaluzinski’nin hızla iyileşmesinin ardından Ekvadorlu futbolcunun transferini rafa kaldırdı.

TAKIMINDA FAZLA ŞANS BULAMADI

Geçtiğimiz Ocak ayında ABD ekiplerinden Los Angeles FC’den Sao Paulo’ya transfer olan 26 yaşındaki futbolcu, Brezilya ekibinde beklediği şansı bulamadı. Toplam 23 maça çıkan ve skor katkısı sağlayamayan Ekvadorlu futbolcu, 28 maçta ise süre alamadı.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.