Antalyaspor Regnum’da aile fotoğrafı vererek ayrıldı

Antalyaspor Regnum’da aile fotoğrafı vererek ayrıldı

Türkiye Kupası Finali için yaklaşık 15 gündür Regnum Otel’de kamp yapan kırmızı-beyazlı takım bugün aile fotoğrafı verdi.

Antalyaspor’da son haftalarda artan covid vakalarından sonra oyuncuların isteğini kırmayarak Regnum Otel’de kampa alan eski Başkan Ali Şafak Öztürk, kırmızı beyazlı ekibe üst düzey ilgi ve tedbirler uygulatarak herhangi sağlık sorunu ile karşılaştırmadan finale hazırlanmasını sağladı.

Antalyaspor eski başkanı Ali Şafak Öztürk’ün sahibi olduğu otelde aileleri ile birlikte kamp yapan teknik heyet ve futbolcular İzmir’e doğru hareket etmeden önce aileleri ile birlikte eski Başkan Ali Şafak Öztürk, önceki yönetimde yer alan Murat Süğlün ve Antalyaspor’un son CEO’su Servet Çavuşoğlu ile birlikte fotoğraf çektirdiler.

Ali Şafak Öztürk ise bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Hatırlanacağı gibi Ali Şafak Öztürk daha önce de final maçına özel prim vereceğini açıklamıştı.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.