Antalyaspor rotayı Polonya’ya kırdı

Antalyaspor rotayı Polonya’ya kırdı

Devre arası transfer sezonunda henüz takviye yapmayan Antalyaspor, yönünü Polonya’ya çevirdi. FIFA tarafından gelen transfer engeliyle ilgili olarak sorunu ortadan kaldıran ve resmi yazı bekleyen Akdeniz ekibi, Jakub Kaluzinski ve Adam Buksa’nın başarılı performanslarının ardından yeniden rotasını Polonya’ya kırdı.

En ciddi talip Antalyaspor

Polonya merkezli haber sitesi Meczyki’nin haberine göre Antalyaspor, Warta Poznan’ın genç futbolcusu Kajetan Szmyt ile ilgileniyor. 21 yaşındaki futbolcuya pek çok transfer teklifi geldiği, ancak en ciddi talibin Antalyaspor olduğu öne sürüldü.

Şu an Antalya’da kampta

Genç orta saha oyuncusu hali hazırda Antalya’da bulunuyor. Warta Poznan’ın Antalya Side’deki kampında yer alan başarılı futbolcu için görüşmelerin devam ettiği vurgulandı.

Bu sezon 6 gol attı

21 yaşındaki futbolcu, bu sezon Warta Poznan formasını bu sezon ligde 19 kez giydi. 6 kez gol sevinci yaşayan başarılı futbolcu, aynı zamanda Polonya’nın genç milli takım formalarını da terletti.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.