Antalyaspor tesislerine inşa edilen yapı tepki aldı! Kavga…

Antalyaspor tesislerine inşa edilen yapı tepki aldı! Kavga…

Antalyaspor Kulübü Derneği’ne sabit gelir kaynağı sağlamak amacıyla Menderes Türel’in Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde hayata geçirilen hafriyat ve moloz döküm işinde tartışmalar bitmiyor. Meltem Mahallesi’ndeki stadın altında faaliyetlerini sürdüren firma çalışmalarının Hasan Subaşı Tesisleri’ne taşınacağı iddia edildi. Bu iddia bile altyapıda bulunan sporcuların ailelerini tedirgin etmeye yetti. 

Kavga etmiştiler
Aileler, voleybol, yüzme, sutopu, bisiklet, triatlon, masa tenisi, jimnastik ve judo gibi birçok branşa ev sahipli yapan Hasan Subaşı Tesisleri’ne böyle bir taşınmanın sakıncalı olacağına dikkat çekti. Bazı aileler, “Her gün yüzlerce çocuğun gittiği tesislerin moloz ve hafriyatçılara açılmasını doğru bulmuyoruz. Sporcu ve tesis personelin dışında birilerine kapı açılırsa güvenlik de sağlıklı şekilde sağlanamaz. Yönetimin bu konuda iyi düşünüp ona göre adım atmasını bekliyoruz” dedi. Öte yandan, salı günü stadın altında bulunan firmada iki grup arasında kavga çıkmış, taraflar karakolluk olmuştu. (Akdeniz Manşet)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.