Antalyaspor’a Antalyalı takviyesi

Antalyaspor’a Antalyalı takviyesi

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Lig’de mücadele veren Antalyaspor, yeni sezon önce 6 isimle sözleşme imzaladı. Kırmızı-Beyazlılar, iç transferde Savaş Beyhan, Ali Emre Babacan, Serhat Karadoğan ile dış transferde Anıl Tanman, Nevzat Anıl Yıldız ve Ümit Bahadır ile sözleşme imzaladı.İmza töreninde konuşan Antalyaspor Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban, “6 tane Antalyalı arkadaşımızla imza atıyoruz. Ali Emre Babacan’a, bizim verdiğimiz paranın 3 katı teklif edildi ama bizimle devam etme kararı aldı. Türkiye liglerinin en genç takımıyız diyebilirim. 22.6 yaş ortalamamız var. Antalyaspor’umuza bu imzalar hayırlı olsun” dedi.

“DAHA FAZLA İLGİ GÖRECEK”

Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Levent Küçükçolak ise, “Antalyaspor Hentbol Takımı’na iyi bir sezon diliyorum. Gençlik avantajımızı iyi kullanacağız. Çok disiplinli bir hocamız ve takımımız var. Hak ettiğimiz yerlerde olacağımızı düşünüyorum. Bu sene takım daha fazla ilgi görecektir. Bütçe olarak 16 takımlı ligde 14 ya da 13. sıradayız diyebilirim. Ancak takım çok iyi çalışıyor. Diğer takımlar yaşlılar, biz hızlı olduğumuz sürece kazanmayacağımız maç yok gibi” diye konuştu. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.