Antalyaspor’a transfer yasağı

Antalyaspor’a transfer yasağı

Antalyaspor, Enzo Crivelli ve Paul Mukairu’ya ödenmesi gereken ancak zamanında ödenmeyen alacakları nedeniyle transfer tahtasının kapandığı öğrenildi.

Oy birliğiyle red

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’da üst üste kötü haberler gelmeye başladı. Geçtiğimiz Cuma günü hafriyat dökümü davasında Konya Bölge İdare Mahkemesi kararını verdi. Davalılar Antalya Valiliği ile Antalya Büyükşehir Belediyesi ve müdahil davalı Antalyaspor Kulübü Derneği İktisadi İşletmesinin yürütmenin durdurulması kararının kaldırılmasına yönelik itirazları oy birliği ile reddedildi. Bu karar Antalyaspor’u büyük bir gelir kaleminden mahrum bıraktı.

600 bin Euro’nun üzerinde

Kırmızı beyazlı takım bu kararın şokunu yaşarken, bir kötü haber daha geldi. Antalyaspor, Enzo Crivelli ve Paul Mukairu’ya ödemesi gereken ancak zamanında ödenmeyen alacakları nedeniyle transfer tahtasının kapandığı öğrenildi. Bu iki futbolcunun alacağının 600 bin Euro’nun üzerinde olduğu öğrenildi. Antalyaspor’un transfer tahtasını açması için bu iki futbolcunun borcunu ödemesi gerekir. Kırmızı beyazlı kulüpten, konuyla ilgili açıklama yapılıp yapılmayacağı bilinmiyor. (Akdeniz Manşet)