Antalyaspor’da altyapıda büyük değişim

Antalyaspor’da altyapıda büyük değişim

Altyapı Koordinatörü Sedat Karabük’ün Fenerbahçe ile anlaşmasının ardından kadrosunda büyük bir değişikliğe giden Antalyaspor, kadrolarda yer değişikliğine gitti. Kırmızı-Beyazlılarda scout olarak göreve başlayan ve başkan danışmanı olarak devam eden Ferda Ramanlı, Sedat Karabük’ün koltuğuna oturdu. Aynı zamanda pro lisansı da bulunan Ramanlı, bundan böyle Antalyaspor’un altyapı koordinatörü olarak görev alacak.

OSMAN AKYOL GERİ DÖNÜYOR

Antalyaspor’da 2018 ile 2020 yılları arasında gençlik gelişim koordinatörü olarak görev alan Osman Akyol da 3 sene sonra Kırmızı-Beyazlılara geri dönüyor. 53 yaşındaki teknik adam, Cihat Güller’den  U19 takımı teknik direktörlüğünü devralarak çalışmalara başlayacak.

KEMER VE SAMSUN’DA KISA DÖNEM ÇALIŞTI

Haziran 2020’de Antalyaspor’dan ayrılan Osman  Akyol, son 3 yılda Kemerspor ve Samsunspor’da çalıştı. Kemerspor’un TFF 3. Lig’de görev aldığı 2020-2021 sezonunda 15 gün görevde kalan Osman Akyol, geçtiğimiz sezon başında da Samsunspor’da Bayram Bektaş’ın yardımcılığını yaptı. Akyol’un Karadeniz ekibindeki görevi de 3 ay sürdü.

DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

U19 takımının teknik direktörlüğünü Osman Akyol’a teslim edecek Cihat Güller, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. “Oynamayayım diyorum ama zorluyorsunuz. Yıllardır oynamadım ama artık oyun başladı! Öyle ucuz değil bu işler! Hadi bakalım” sözlerini kullanan Güller, sonrasında ise paylaşımını kaldırdı. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.