Antalyaspor’da düşüşün nedeni belli oldu: Düzensiz ödeme!

Antalyaspor’da düşüşün nedeni belli oldu: Düzensiz ödeme!

Bu sezon inişli çıkışlı bir görüntü çizen Antalyaspor’da bu durumla ilgili olarak gündem yaratacak bir iddia ortaya atıldı.

Dünya Kupası’ndan sonra ligde çıktığı 2 maçı da kaybeden Antalyaspor’da futbolcu maaşlarının düzenli ödenmediği için düşüşün yaşandığı iddia edildi.

Koza TV’de 3. Göz programında konuşan TSYD Antalya Başkanı Şifa Çiçek, “Tek sabit gelir kaynağınız olan hafriyat gelirleri elinizden alınmış, transfer tahtanız kapalı. Kulüp, ekonomik anlamda çıkmazın içindedir. Kadro olarak değil de ekonomik olarak karamsarım. Antalyaspor’un bu kötü gidişatının, ödemelerin zamanında yapılmadığından kaynaklandığını düşünüyorum. Profesyonel futbolcular böyledir. Alacağına bakar, alırsa oynar. Bunu Türkiye’de her dönem görmüşüzdür. Oynamaz, performans harcamaz. Aslında size sopa gösteriyor. O futbolcu yarın gidecek bir takıma, sonra bu durum yönetime kalıyor” dedi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.