Antalyaspor’da kaleci arayışları başladı

Antalyaspor’da kaleci arayışları başladı

Hatayspor karşılaşmasının duraklama dakikalarında sakatlanarak oyunu terk eden Antalyaspor’un Brezilyalı eldiveni Helton Leite için kesin karar çıktı. Ameliyat olmadan tedavi edilmesi konusunun da masaya yatırıldığı deneyimli kalecinin, bıçak altına yatması kararı çıktı. Yapılan ileri tetkiklerin ardından Leite’nin sağ omuz ekleminde bağ hasarı ve kemik kırığı tespit edildi. Önümüzdeki hafta operasyon geçirmesi beklenen 33 yaşındaki file bekçisi, en iyi durumda 4 ay sahalardan uzak kalacak, ancak sezonun geri kalan kısmında forma giymeme olasılığı da oldukça yüksek.

ARAYIŞLAR BAŞLADI

Helton Leite’nin sezonun kalan kısmında sahaya çıkması beklenmezken, Antalyaspor da arayışlarına şimdiden başladı. Elinde Ataberk Dadakdeniz ve Doğukan Özkan kalan Kırmızı-Beyazlılarda Futbol Sorumlusu Nuri Şahin’in kaleci talep ettiği ve devre arasında yeni bir ismin kadroya katılacağı öğrenildi. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.