Antalyaspor Kulübü Derneği’nin personel sayısı arttı bütçe 3’e katlandı

Antalyaspor Kulübü Derneği’nin personel sayısı arttı bütçe 3’e katlandı

Antalyaspor Kulübü Derneği’nde Aziz Çetin’in başkanlık koltuğuna oturduktan sonra tasarruf tedbirleri anlamında Süper Lig’de mücadele eden hentbol takımını kapatmasının ardından ortaya atılan iddialar dikkat çekti.

500 bin TL bütçe ile 1. Lig’de mücadele etmesinin de istenmediği Antalyaspor Hentbol Takımı’na gelir kaynağı olması için Lara bölgesinde yapılan benzin istasyonunun ipotek gösterilmesinin ardından Hasan Subaşı Tesisleri’ndeki maaş bütçesinin de 3’e katlandığı iddia edildi.

Koza TV’de 3. Göz programında konuşan TSYD Antalya Başkanı Şifa Çiçek, Hasan Subaşı Tesisleri’ndeki artan personel sayısına dikkat çekti. Aziz Çetin’in göreve gelmeden önce daha düşük sayıda personelin olduğunu vurgulayan Çiçek, “Aziz Çetin , Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı olmadan önce Hasan Subaşı Tesisleri’ndeki personel gideri 300 – 350 bin TL civarındaydı. Daha zamlar gelmeden 1 milyon 100 bin TL’ye çıktığı söyleniyor. Bu durum fazla personel alındığını gösteriyor.  Gerekli midir? Ben gerekli olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca personel de uzun süredir düzenli maaş alamıyor” dedi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.