Antalyaspor’da tepki sesleri yükseliyor

Antalyaspor’da tepki sesleri yükseliyor

Adana Demirspor’a kaybederek üst üste 4’üncü yenilgisini alan Antalyaspor’da sular kaynamaya başladı. 7 hafta sonunda 6 puanda kalan Kırmızı-Beyazlılarda ilk kez istifa sesleri yükseldi.

AZİZ ÇETİN’E TEPKİ

Üst üste alınan yenilgilerin ardından Antalyaspor’da ilk tepki Başkan Aziz Çetin’e geldi. Mücadelenin son anlarında bir grup taraftar, Başkan Aziz Çetin’i istifaya davet etti. Taraftarın tepkileri bununla da kalmadı. 07 Gençlik maç bitmeden tribünleri terk ederken, Grup 1966 ise mücadelenin son dakikalarında sahaya sırtını dönerek tepkilerini gösterdi. Maçı protokol tribünde takip eden Başkan Aziz Çetin de mücadele tamamlanmadan tribünü terk etti.

HEDEF İLK 5 DENMİŞTİ

Geride kalan 7 haftada büyük hayal kırıklığı yaşayan Antalyaspor’da Başkan Aziz Çetin, sezon başında yaptığı açıklamada hedeflerinin ilk 5 olduğunu açıklamıştı. Başkan Çetin, “Asıl amacımız uzun vadede sürekli olarak hedefi ilk beş olan bir takım oluşturmak” sözlerine yer vermişti.

YEDEK KULÜBESİ YETERSİZ

Teknik Sorumlu Alfons Groenendijk, maç sonu yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada Başkanı Aziz Çetin’in, “Kadromuzda fazlamız var” demesine karşın yedek kulübesinden yeterli katkıyı alamadıklarını söyleyen Groenendijk, bu konuda sıkıntı yaşanıp yaşanmadığıyla ilgili olarak yöneltilen soruya, “Kısmen haklısınız diyebiliriz. Yaptığımız değişiklikler de tutmadı. Ancak mazeret üretmek istemiyorum. Bu yolda giderken onlardan vazgeçecek değiliz. İyi bir takıma 10 kişi kaldılar, ardından 9 kişi mücadele ettiler” karşılığını verdi. (Lider)