Yönetime yeni giren isimler belli oldu ! DEV İSİMLER

Yönetime yeni giren isimler belli oldu ! DEV İSİMLER

Gültekin Gencer’in ibra edilmemesinin ardından Antalyaspor’da istifa eden yönetim kurulu üyeleri Salman Aksal, İsmail Bilal, Salih Peker ve Emin Altıner ile ilgili konuşan Ali Şafak Öztürk,

“Evet bazı değişiklikler oluyor. Çok değerli yönetim kadromuzla ilk yılımızı geçirdik. Gerçekten çok büyük emek oldu. Başarı varsa gerçekten bu emeği takdir etmek lazım. Ama tabii süreç içerisinde böyle şeyler olabiliyor. İnsanların kendi işleriyle ilgili zaman zaman sıkıntısı olabiliyor. Karşılıklı konuşup izin istenebiliyor. Genel istifalar olabiliyor. Bizde de bazı değişiklikler olabilir. Burada ben teşekkür etmek istiyorum, bizim ile artık olmayacak arkadaşlara.

Hafta içi yaptığımız bir kurul da yeni yönetim kurulunun açıklamasını yapmayı düşünüyorum. Şu anda istifa eden arkadaşların yerine Rixos Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, Anex Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçlar, bunun dışında AGT Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Söylemez yönetim kurulunda olacaklar. Ö

zellikle şunu düşünüyoruz, bunu hedefliyoruz. İnşallah zaten baktığımızda bunu da doğru şekilde devam ettiriyoruz. Burada vizyonumuzu ortaya koymak istiyoruz. Bu isimler normalde bu işleri kulüplerin yönetim kurullarında olan isimler değil ve genelde uzak duran isimler. Ama bu vizyonumuzun bir göstergesi.

Fettah bey, Neşet bey ve Mustafa bey eğer bu işin içine giriyorlarsa Antalya kenetleniyor demektir. Doğru şekilde Antalyaspor’u öne çıkarabilmek için Antalya’yı geri dönüşü doğru şekilde Antalya şehrine sağlayabilmek için bu insanlar buraya geliyorsa burada da önemli güç var demektir” dedi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.