Antalyaspor’dan basketbol müjdesi

Antalyaspor’dan basketbol müjdesi

Antalyaspor, basketbolsever taraftarını mutlu etmek için düğmeye bastı. Kırmızı-Beyazlılar, 2018 yılında kapattığı basketbol şubesini yeniden açmaya hazırlanıyor. Antalyaspor Kulübü Derneği’nde seçim sürecinin sona ermesi ve başkanlık koltuğuna Emin Hesapçıoğlu’nun oturmasıyla birlikte girişimlerini hızlandıran Akrep, gelecek sezon parkelere geri dönmenin hesaplarını yapıyor.

2. LİGDEN BAŞLAYACAK

Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu’nda yer alan Levent Küçükçolak’ın önderliğinde oluşturulacak basketbol şubesi, önceki yılların aksine üst ligleri hedefleyerek yola çıkmıyor. Herhangi bir takımın haklarını satın almak gibi bir planlamanın bulunmadığı öğrenilirken, hazırlıkların tamamlanması halinde gelecek sezon Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde yer almayı planlıyor.

ANTALYALI GENÇLERE ŞANS TANINACAK

Transferden önce Antalyalı sporcuları takımda değerlendirmeyi planlayan Kırmızı-Beyazlılar, kadroyu genç isimlerden oluşturmayı hedefliyor. İlk sezonunda şampiyonluk hedeflemesi beklenmeyen Akrep’in, başarıyı uzun bir döneme yaymayı planladığı ifade edildi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.