Antalyaspor’dan transfer açıklaması!

Antalyaspor’dan transfer açıklaması!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un Asbaşkanı Şefik Öz, yeni sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu. Akdeniz ekibinin hedeflerini anlatan Öz, transfer çalışmaları hakkında da bilgiler verdi.

Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Şefik Öz’den transfer açıklamaları ;

Antalyaspor kaç transfer yapacak?

Bizde iç transferde 11 sporcumuz vardı görüşülmesi gereken. Bunları bitirdik. Yekta, Serhat, Charles, Zeki, Chico, Ozan, Celutska ile anlaştık. Şu anda da Deniz ile anlaşmak üzereyiz. Dışarıdan Serdar Özkan ile anlaştık. Sol bek için yurt dışından görüştüğümüz iki sporcu var. Bir tanesi eski sporcumuz Motta. Onunla da anlaşma çabası içerisindeyiz. O da burada oynamayı çok istiyor. Sol önde görüştüğümüz 2 oyuncu var. Onlarla da diyalog halindeyiz. Bir sağ stoper ile anlaştık. Bugün-yarın Antalya’ya gelir. Çok fazla transfer yapmayacağız, kadromuz zengin. Geçen sene kontratı yüksek futbolcularla yollarımızı ayırdık. Mevcut sporcularımızla yolumuza devam ediyoruz. İnşallah güzel bir sezon yaşayacağız.

“Bütçemizi aşmadan transfer yapacağız”

Bülent Korkmaz hocamızın raporunda sol kanattan bahsedilmiş. Sakıp Aytaç o bölgede oynuyordu, sözleşmesi bitti ve Kayserispor’a gitti. Oraya bir takviye yapmamız gerekiyor. Sol kanada bir transfer yapmamız gerekiyor. Bu da Bülent Hoca’nın bilgisi ve talebiyle oluşmuştu. Sağ stoper ihtiyacımız var. Bülent Hoca’nın bizden talepleri bunlar. İyi bir on numara da istiyor. Takip ediyoruz. 4 sporcu talebi oldu, bizim de programımızda onlar vardı. Ekonomik açıdan zor bir yıl yaşanıyor. Tüm takımlar için bu şekilde. Biz de bütçemizi aşmadan transferleri gerçekleştirmek istiyoruz.

Selçuk Şahin transferleri gündemlerine geldi mi?

Selçuk Şahin ile transfer görüşmemiz olmadı. Mutlaka sporcunun dostları, bizimle ilişkisi olan ortak arkadaşlar var. Uygun görmüşlerdir. Bu tip sohbetler hep yapılıyor. Ancak efektif bir talep olmadı. Bir görüşme gerçekleştirmedik.

(Ajansspor)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.