Antalyasporlu cimnastikçiler İzmir’de yarıştı

Antalyasporlu cimnastikçiler İzmir’de yarıştı

11-12 Mayıs tarihlerinde Türkiye Jimnastik Federasyonu’nca gerçekleştirilen “Kulüplerarası Türkiye Cimnastik Şampiyonası” organizasyonunda Antalyasporlu temsilciler de boy gösterdi.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nin spor salonunda düzenlenen etkinlikte yıldızlar kategorisinde Antalyaspor’dan Yasemin Akhun 120 kişi arasında 34. oldu.

Gençler kategorisinde ise Nilgün Sarıoğlu 3’üncü olurken Melisa Sert 17’nci ve Elif Sarıoğlu 30’uncu sırada yer aldı.

14 ayrı takımın mücadele ettiği müsabakalarda Kırmızı-Beyazlı temsilciler takım sıralamasında 6’ncı olarak gelecekte daha büyük başarılara imza atacaklarına dair bir ışık yakmış oldular.

ŞİMDİ SIRA BOĞAZİÇİ’NDE

Antalyaspor Cimnastik Takımı 16-19 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da ; Uluslararası Cimnastik Federasyonu’nca gerçekleştirilecek olan 1. International Bosphorus Cup’ta Cimnastik takımının antrenörü G. Merve Kahraman Sukic eşliğinde boy gösterecek.

Bahsi geçen organizasyonda Antalyaspor’un en minik sporcuları 2013 doğumlu İdil Miray Kılınçay ve Özüm Hacer Bayarlar da ilk tecrübelerini bu organizasyonda deneyimleyecek olmanın mutluluğunu yaşayacaklar.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.