Aziz Çetin : “Antalyaspor’un sahibi benim. Hepinizi indiririm” | Abide Gülel : “Burası senin değil Antalya halkına ait”

Aziz Çetin : “Antalyaspor’un sahibi benim. Hepinizi indiririm” | Abide Gülel : “Burası senin değil Antalya halkına ait”

Antalyaspor A.Ş’de Aziz Çetin – Emrah Çelik döneminde yaşanan yolsuzluk iddiaları geçtiğimiz Pazartesi günü Dernek ve A.Ş yönetimlerine açıklandı. Yaklaşık 60 kişinin katıldığı toplantıya KPMG firmasının raporu paylaşıldı.

Toplantıda Dernek Başkanı Aziz Çetin’in, denetim firmasına karşı yakışıksız, dışlayıcı tutumu dikkat çekerken, Antalyaspor A.Ş’nin tek kadın yöneticisi Abide Gülel’e karşı davranışı da taraflı tarafsız herkes tarafından ayıplandı.

Denetim raporu açıklanırken ara ara hava gergileşirken bunlardan bir tanesinde, Dernek Başkanı Aziz Çetin, “Ben Antalyaspor’un sahibiyim. Hepinizi indiririm. Burası benim.” deyince yönetici Abide Gülel devreye girdi.

Gülel, “Kimi indiriyorsunuz. Siz kulübün sahibi değilsiniz” diyerek cevap verince Aziz Çetin, “Sana ne oluyor!” diyerek terslediği öğrenildi.

Aziz Çetin’in bu yakışıksız ifadesi karşısında sessiz kalmayan Abide Gülel ise; “Ben – Sen diye bir şey yok. Antalyaspor’un sahibi değilsiniz. Seçimle geldiniz seçimle gidersiniz. Burası Antalya halkına ait ” diye yanıt verdi.

Aziz Çetin de, “Kongreye giderim kim aday olursa olsun yine de ben başkan seçilirim” diyerek cevap verdi.

Ardından devreye giren Başkan Sabri Gülel, Aziz Çetin’e “Siz de bu usulsüzlüklere ortaksınız” deyince Çetin, sinkaflı söz söyleyerek toplantıyı terketti.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.