Aziz Çetin, Sinan Boztepe’ye özendi U17 takımına prim verdi

Aziz Çetin, Sinan Boztepe’ye özendi U17 takımına prim verdi

Sinan Boztepe’nin başkan olmasından sonra ekonomik olarak sıkıntılı günler geçiren Antalyaspor’da maaşların ödenmemesi özellikle personel bazında büyük sıkıntılara yol açtı.

Sabri Gülel döneminde düzenli ödenen maaşların Sinan Boztepe ve yeni gelen yönetimde döneminde ilk ayında sıkıntı yaratması kulüp içerisinde büyük hayal kırıklığı yarattı.

Ekonomik olarak sıkıntılı günler yaşanırken futbolculara verilen primler de dikkat çekmiş bu konu hakkında çıkan haberlerden Başakşehir maçında dağıtılan 3 kat primi şirketinden karşıladığını belirten Boztepe, Beşiktaş mücadelesinin ardından verilen 4 kat primi de yönetim kurulu olarak karşıladıklarını ifade etti.

Sinan Boztepe’nin başkan olmasını sağlayan Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Aziz Çetin de prim verenler kervanına katıldı. Başakşehir maçında soyunma odasına inen Aziz Çetin, sonraki hafta yapılan Antalyaspor U17 takımının maçında da karşılaşmadan önce soyunma odasına girdi ve Kasımpaşa ile oynanacak maçtan galip gelinmesi durumunda prim vereceğini vadetti. Karşılaşmayı 2-0 kazanan U17 takımına Aziz Çetin 30 bin TL prim vereceğini müjdeledi.

Aziz Çetin’in bu davranışısından sonra Antalyaspor tüm alt yaş kategorileri bize ne zaman prim verilecek diye konuşmaya başladığı öğrenildi.

Antalyaspor U17 takımı Elit A Ligi 2.grupta mücadele ediyor. Oynadığı 8 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet ile 13 puan ile 5. sırada yer alıyor.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.