Başkan Gencer, ajan iddiasından da çark etti

Antalyaspor’da yaşanan işten çıkarma işlemleriyle ilgili olarak ilk kez konuşan Başkan Gültekin Gencer, yaşananların ekonomik dengeyi sağlayabilmek için olduğunu söyledi. Süper Lig’den düşmelerinin ardından gelirlerin azaldığını ve dengeyi sağlayabilmek için düzenlemeye gittiklerini söyledi.

Daha önce yaptığı ”Kulübün içinde ajan var” açıklamalarına değinen Gencer, işten çıkarmalar işlemleriyle bu açıklamanın ilgisi olmadığını söyledi. Gencer, “Eskiden gelirler varken giderlerde belli bir noktadaydı. Gelir ve gideri dengelememiz lazım. İki tane izleme komitesinden antrenörler bu nedenle ayrıldık. Bu iki antrenör külfet olarak bize fazla geliyordu” dedi.

Gencer, “Son zamanlardaki gelişmelere bakınca ajanlar içeride mi dışarıda mı çözmüş değildim. Hep içeride deniyordu hedef saptırılıyordu. Ancak İçeride değil, dışarıda ajanların bulunduğunu öğrendik” ifadelerini kullandı.

(Kanal Vtv)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.