Başkan Gencer, şampiyonluğun parolasını verdi

PTT 1’inci Lig’de şampiyonluk hedefiyle mücadele eden Antalyaspor ile Bucaspor yarın saat 14.00’de oynayacak. Puan cetvelinde lider Kayserispor’un 10 puan gerisinde 40 puanla 4’üncü sırada yer alan Antalyaspor, Bucaspor maçında galibiyeti hedefliyor. Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, kırmızı beyazlı takımın Adana Demirspor maçında 1 puanla sahadan ayrılmasına rağmen, futbolcuların şampiyonluk isteğini sahaya yansıttığını dile getirdi.

Antalyaspor futbolcularının takım olma yolunda ciddi mesafe kaydettiğini ve kazanma isteği ve arzusunu sahaya yansıttığını anlatan Gencer,
“Biz her halükarda şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Seyircimiz de son maçta desteğiyle bizi mutlu etti. Şampiyonluk yarışında seyircimizin yanımızda olacağına ve tezahüratlarıyla takıma olan desteklerini hissettireceklerini inanıyorum” dedi. Şampiyonluk kazanmak için Antalyaspor’un galibiyet serisi yakalaması gerektiğine dikkati çeken Gencer, “Bucaspor maçıyla yakalamak istediğimiz galibiyet serisine başlayacağız. Önümüzdeki 10 maçı da kazanmak istiyoruz. 10 maçta 8 galibiyetin de bize yeteceğine inanıyorum. Antalyaspor şampiyonluğu kazanacak” diye konuştu.