Başkan Gencer’den açıklama

Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ortak yaptığı proje ile sabit gelir kaynağı yaratılma projesi hakkında Antalyaspor A.Ş Başkanı Gültekin Gencer açıklama yaptı;

“Antalyaspor’umuza kalıcı gelirler sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmaların olumlu sonuçlarını almaya başlıyoruz. Antalyaspor için, önemli gelir kalemlerinden birini oluşturacak Kemer Bölgesinde 80 noktada bulunan Su Sporları ihalesi sonucunun bugün Büyükşehir Belediye Başkan’ımız Sn. Menderes Türel tarafından onaylandığını büyük bir sevinçle öğrendik.

iAntalyaspor’umuz, Sn. Büyükşehir Belediye Başkan’ımız Menderes Türel’in büyük katkılarıyla, sportif alan dışında bir gelir elde etmiş oldu. İhale sonucunun onayıyla kısa süre içerisinde su sporları işletmecilerini davet ederek sözleşme imzalayacağız.

Antalyaspor’umuza her platformda büyük desteklerini esirgemeyen ve bu ilki yaşamamızda büyük emeği bulunan Sn. Menderes Türel’e şahsım, Yönetim Kurulum ve camiamız adına teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.

GÜLTEKİN GENCER

YÖNETİM KURULU BAŞKANI”

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.