Bertuğ Yıldırım’ın transferinde Nuri Şahin detayı

Bertuğ Yıldırım’ın transferinde Nuri Şahin detayı

Yaşanan deprem felaketinin ardından Süper Lig’den çekilen Hatayspor’dan Antalyaspor’a kiralanan Bertuğ Yıldırım, transfer süreciyle ilgili olarak ilk kez konuştu. Ümit Milli Takım kampından Vole’ye açıklamada bulunan genç golcü, Antalyaspor’u tercih etmesinde Nuri Şahin’in etkili olduğunu ifade etti. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’tan da teklifler aldığına vurgu yapan başarılı futbolcu, “Gerçekçi oldum ve oralarda süre alamayacağımı düşündüm. Nuri hoca ile görüştüm. Görüşleri beni etkiledi ve Antalyaspor ile anlaştım. İlerleyen zamanda en iyi halimde 3 büyüklere gitmek isterim” sözlerine yer verdi.

BÜNYAMİN VE CEMALİ DETAYI

Nuri Şahin ile görüştükten sonra milli takımdan arkadaşları Bünyamin Balcı ve Cemali Sertel ile görüştüğünü ifade eden Bertuğ Yıldırım, “Nuri Şahin, beni bizzat aradı ve hakkımda iyi şeyler düşündüğünü söyledi.  Bünyamin ve Cemali de güzel bilgiler verdi. Nuri Şahin’in tecrübelerinden faydalanmanın bana iyi geleceğini düşlündüm ve böyle bir karar aldık” diye belirtti. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.