Beşiktaş-Antalyaspor maçı sonrası taraftara müdahale

Beşiktaş-Antalyaspor maçı sonrası taraftara müdahale

Dün akşam oynanan Beşiktaş-Antalyaspor maçından sonra takımlarını desteklemek için İstanbul’a kadar giden 400 civarı Antalyaspor taraftarı İstanbul emniyetinin sert müdahalesine maruz kaldı.

Maçın ardından morali bozuk şekilde stadyumdan otobüslere binmek üzere çıkan taraftarlardan bazıları stadyum etrafında  bulunan köfteciden bir şeyler yemek için beklerken cezalı olmasına karşın stadyum etrafında bekleyen siyah beyazlı taraftarlarla her hangi bir husumet yaşanmasından korkan emniyet güçleri Antalyasporlu taraftarlara sert müdahalede bulundu.Yaşça küçük taraftarlara sergilenen bu tutum karşısında tribünün önde gelenleri küçük taraftarları korumaya çalışırken emniyet güçleri tarafından kelepçelenerek darp edildi.Yaşanan arbedede bazı emniyet güçlerinin silah çıkardığı görüldü.

Chp Antalya milletvekili Devrim Kök’ün araya girmesiyle halledilen olay sonrası darp edilen taraftarların gözle görülür şekilde yaralandığı gelen bilgiler arasında.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.