Boffin Beşiktaş zaferini unutmuyor

Boffin Beşiktaş zaferini unutmuyor

Antalyaspor’un Belçikalı file bekçisi Ruud Boffin, Kırmızı-Beyazlı kulübün sosyal medya hesabında merak edilenleri yanıtladı. Antalyaspor’daki en üzüldüğü karşılaşmayı Gençlerbirliği’ne karşı yaşadığını söyleyen tecrübeli eldiven, “Fenerbahçe’yi yendikten sonra Gençlerbirliği ile oynadık. 6 gol yedik. O maç çok kötü oldu. En mutlu olduğum maç da önceki sene oynadığımız Beşiktaş karşılaşmasıydı. Orada herkes mutlu oldu. O dönemde çok sıkıntı yaşadık. Başkan da değişti, takım zor durumdaydı. Bu kadar iyi performans vermek beni mutlu etti. Beşiktaş yeni stadında ilk kez yenildi. Bizim için süper bir maç oldu” dedi.
Antalyaspor’da forma giydiği için mutlu olduğunu söyleyen Boffin, “Antalyaspor güzel bir kulüp. Başkanımızın düşünceleri de çok önemli. Genç ve tecrübeli oyunculardan oluşan bir takım oluşturmak istiyor. Kafasındaki fikir çok güzel. Burada çok mutluyum” diye belirtti.
Taraftarı çok özlediğini de ifade eden Boffin, “Takım için çok önemliler. Şimdi taraftar yokken çok sesiz oluyor, en ufak sesi duyuyoruz. Biz duymak istemiyoruz. O yüzden onları çok özlüyoruz” diye konuştu.