Bolu’da hazırlık maçları belli olmaya başladı

İkinci etap kamp çalışmalarını Cuma gününden itibaren Bolu’da sürdüren Antalyaspor’un, hazırlık maçları programı da belli olmaya başladı.

Kırmızı-beyazlıların, Bolu kampında oynayacağı 2 hazırlık maçı kesinleşti. Şimşekler, 25 Temmuz Cuma günü aynı otelde kamp yapan Azerbaycan Premier Ligi ekiplerinden Azal PFK, 2 Ağustos Cumartesi günü de PTT 1. Lig ekiplerinden Adanaspor ile karşı karşıya gelecek. Antalyaspor, hazırlık maçı oynamak için Pendikspor ile de görüşüyor.

BOLU KAMPININ ÖNEMİ
Teknik Direktör Engin Korukır, hazırlık maçlarında eski ve yeni futbolcuların takıma adaptasyonu, oyun sistemini oturtmayı amaçlayacaklarını söyledi. Korukır, “PTT 1. Lig’in kendine has bir oyunsal karakteri var. Biz hazırlık maçlarında eski ve yeni futbolcularımızı hem takıma, hem de PTT 1. Lig’in oyunsal karakterini dikkate alarak uygulayacağımız oyun sistemimize adapte etmeye çalışacağız. Bolu kampı, oyun karakterimizi oluşturmak açısından çok önemli bir süreç” diye konuştu.

(Antalya Gazetesi)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.