Branşlardan sürpriz ziyaret

branslar-kaptanlar

Antalyaspor Kulübü Derneği bünyesinde bulunan Hentbol, Basketbol, Judo, Masa Tenisi, Korumalı Futbol, Bisiklet, Okçuluk, Su Topu ve Yüzme branşlarındaki takımlarından oluşan 100 kişilik sporcu ve teknik heyet Antalyaspor A.Ş Profesyonel A Takımına sürpriz bir ziyarette bulundu.

Playofflar öncesinde Futbol Takım oyuncuları ile antrenman öncesi ziyaret gerçekleşirken her branşın kaptanı konuşma yaptı. Konuşma yapanlar arasında yer alan Antalyaspor Hentbol takımının Kaptanı Ali Canikli,  A Takım Futbol Takımımızın Süper Lig’e çıkacağından emin olduklarını play-off surecinde de bu başarıyı yakalayacağını ifade etti.

Antalyaspor Futbol Takım Kaptanı Erman Kılıç Sporcuların kendilerini ziyaret etmesinden memnuniyet duyduğunu belirterek Antalyaspor ailesinin bir arada olmasının kendilerine güç verdiğini ifade etti.

Antalyaspor Futbol takımının Teknik Direktörü Yusuf Şimşek’te “Böylesine bir ziyaretten dolayı çok mutlu olduk. İlk kez camianın gücünün tam anlamıyla hissettik. Bizde tıpkı Antalyaspor Hentbol takımı gibi Süper Lig’de yer almak istiyoruz. Herkese teşekkür ederiz” dedi.

ali-canikli-erman-kilic

branslar-toplu

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.