Bünyamin Balcı Beşiktaş’ın radarında

Bünyamin Balcı Beşiktaş’ın radarında

Antalyaspor’un başarılı sağ beki Bünyamin Balcı, sezon sonu yaklaşırken yeniden transfer gündemindeki yerini aldı. Son yıllarda adı pek çok takımla anılan 24 yaşındaki futbolcu, bu sezon büyük hüsran yaşayan ve kadrosunda büyük değişikliğe gitmesi beklenen Beşiktaş’ın listesine girdi. Genç futbolcu için yaz transfer döneminde resmi teklifin gelebileceği öğrenildi.

Yeni teknik adam bekleniyor

Transfer çalışmalarıyla ilgili “Transfer listemizde genç de var, tecrübeli de var, yaşça olgunluğa daha yakın oyuncular da var” diyen Genel Koordinatör Samet Aybaba’nın listesinde yer alan ve yakından takip edilen Bünyamin Balcı için henüz net karar verilmedi. Teknik Direktör Fernando Santos ile yollarını ayıran Siyah-Beyazlılarda henüz gelecek sezon görev yapacak isim netleşmezken, gelecek isme göre transfer girişimlerinin resmiyet kazanması bekleniyor.

Sakatlığı devam ediyor

Transferde Bünyamin Balcı’nın sakatlık durumu da belirleyici olacak. 2-1 kazanılan ve bir de gol attığı Beşiktaş maçında sakatlanan genç futbolcu, 2 haftadır forma giyemiyor. Sağ diz arka çapraz bağlarında ikinci derecede zedelenme oluşan başarılı futbolcunun ne zaman sahalara döneceği henüz netleşmedi. Başarılı futbolcunun sahalara dönmesinin sezon sonunu bulabileceği de gelen haberler arasında yer alıyor.

Aynı bölgede 3 futbolcu var

Bünyamin Balcı’yı takip eden Beşiktaş’ta sağ bek bölgesi için 3 ismi kadrosunda bulunduruyor. Fransız ekibi Nice’de kiralık olarak forma giyen Valentin Rosier ile birlikte Jonas Svensson ve Onur Bulut, savunmanın sağında görev alıyor. 3 futbolcunun da performansından memnun olmayan Siyah-Beyazlıların, yeni gelecek teknik adamın raporuna göre 3 futbolcuyla da yollarını ayırıp, Bünyamin Balcı’nın da yer alacağı yeni bir sağ bek rotasyonu oluşturulması bekleniyor. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.