Bünyamin Balcı’dan transfer açıklaması

Bünyamin Balcı’dan transfer açıklaması

Antalyaspor’un başarılı savunma oyuncusu Bünyamin Balcı, kendisine gelen transfer teklifleriyle ilgili olarak konuştu.

Genç futbolcu, Hürriyet gazetesine yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye ve Avrupa’dan da bana ilgi olduğunu duyuyorum. Ama ben bunlara hiç kafa yormuyorum. Menajerim zaten benim kariyerimle ilgili doğru karar verebileceğine inandığım bir isim. Benim işim sahaya odaklanmak. Ben iyi performansla oynadığım sürece tekliflerin gelmesi de gayet doğal. Ancak benim bir sorumluluğum da var. Takımımın geleneksel 7 numarasını giyiyorum. Antalyaspor’da bu forma altyapıdan yetişip A takımda forma giyenlere veriliyor. Daha önce Zeki abi (Yıldırım) ve Doğukan Sinik giydi, bugün ben giyiyorum. Öncelikle Antalyaspor’un menfaatlerini düşünmek gibi bir sorumluluğum, kulübüme iyi bir para kazandırmak gibi isteğim var. Sonrası için kısmet diyelim.”

Kariyeriyle ilgili olarak da bilgi veren Bünyamin Balcı, “Dünyanın en iyi ligi olan Premier Lig’de oynamayı her futbolcu ister. Ama özellikle istediğim bir lig yok. Sadece kendimi daha fazla geliştireceğim ve oynayabileceğim bir yer istiyorum. İnşallah o da olur” dedi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.