Bütçeye göre hareket

Bütçeye göre hareket

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe ve yönetim kurulu üyeleri Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin konuğu oldu. Aynı zamanda Antalyaspor Vakfı Başkanı da olan Gültekin Gencer’in konuğu olan Boztepe, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak bilgi verdi. başına Alex De Souza gibi bir dünya yıldızını getirdiklerini söyleyen Boztepe, transfer konusunda, “Elbette yıldız oyuncular getirmek isteriz. Ama bütçemize göre hareket edeceğiz. Örneğin Antalya’da yoğun bir Rus ve Ukrayna nüfusu var. Onları tribüne çekmek için neden o ülkeden bir futbolcu transfer edilmesin. Bu sezon hedefimiz tribünleri tıklım tıklım doldurmak” diye konuştu.

Gültekin Gencer ise Antalyaspor’un şehrin takımı olduğunu ve herkesin sahip çıkması gerektiğini söyledi. Antalyaspor’da başkanlık yaptığını ve halen Antalyaspor Vakfı Başkanı olduğunu hatırlatan Gencer, “Antalyaspor’un başarısı için Vakıf, A.Ş ve dernek olarak bir araya geliyor, fikirler üretiyoruz.  Başkanımız Sayın Sinan Boztepe’ye aramızda olduğu için teşekkür ediyorum” dedi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.