Chico’ya dolandırıcılık şoku!

Chico’ya dolandırıcılık şoku!

Trabzonsporlu Hugo Rodallega v Alanyapsor’la yollarını ayıran Bobo ile gündeme gelen dolandırıcıların, Antalyaspor’un Brezilyalı futbolcusu Chico Grando’yu da dolandırmak için girişimde bulunduğu iddia edildi.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Trabzonsporlu futbolcu Hugo Rodallega Martinez, Alanyaspor’un Bobo olarak tanınan Brezilyalı yıldızı Deivson Rogerio Da Silva, Kayserispor’un Portekizli yıldızı Silvestre Manuel Gonçalves Varela, Başakşehir’in Faslı oyuncusu Manuel Modunda Da Costa Trindade ve Akhisar’ın Hollandalı oyuncusu Marvin Renato Emnes’i ilamsız icra takipleriyle dolandırmaya çalışan üç şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. Nitelikli dolandırıcılık suçundan 15’er yıla kadar hapsi istenen üç şüphelinin yanında, ünlü futbolculara başlatılan icra takiplerinin tebligatlarını usulsüz olarak tebliğ eden iki posta memuru hakkında da dava açıldı.

İskender Çam tarafından Kayserispor’un Portekizli yıldızı Silvestre Manuel Goncalves Varela’ya 350.000 Euro’luk, Antalyaspor futbol takımı oyuncusu olan Luis Francisco Grando’ya 100.000 Euro’luk ve Başakşehir futbol takımı oyuncusu olan Manuel Modunda Da Costa Trindade’ye ise 210.000 Euro’luk icra takibi başlatıldığı, Trabzonsporlu Martinez’e icra takibi başlatan Değer Okşar tarafından Akhisar futbol takımı oyuncusu Martin Tenato Emmes’e de 105.000 Euro’luk icra takibi başlatıldığı belirlendi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.