De Souza ailesinde milli sevinç

De Souza ailesinde milli sevinç

Fenerbahçe’den ayrıldıktan yıllar sonra Antalyaspor teknik direktörü olarak Türkiye’ye dönen Alex de Souza, kızına gelen bir davetle gurur duydu. Brezilyalı efsanenin kızı Antonia Mauad De Souza, Brezilya U21 Voleybol Milli Takımı’ndan davet aldı.

10 günlük kampta yer alacak

Brezilya Voleybol Federasyonu  tarafından Saquarema’da bir antrenman dönemi için çağrılan Antonia Mauad De Souza, kampa katılacak 19 sporcudan birisi olacak. 12 Haziran’da başlayacak kamp, 21 Haziaran’da tamamlanacak.

Alex de Souza kutladı

Voleybolda libero pozisyonunda oynanan 17 yaşındaki sporcunun bu başarısı babası Alex de Souza tarafından da kutlandı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Brezilyalı teknik adam, “Hayallerinin peşinde adım adım ilerliyoruz. Brezilya Milli Takımı’nda görev yapmak harika bir duygu. Sıra sende küçük kızım. Bu anı yoğun yaşa. Çağrıldığın için tebrikler. Seni seviyorum” sözlerine yer verdi.

Sakatlık vurgusu

Alex, ayak sakatlığı nedeniyle tenis kariyerinden vazgeçen kızının hikayesini anlattı. Alex, “Ayağından geçirdiği iki ameliyat onu pes ettirdi. Voleybol hastalığına yakalandı ve farklı bir şekilde devam etti. Çağrı, yaşadığı her şeyin bir ödülü olarak geliyor” ifadelerini kullandı.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.